pátek 19. ledna 2018

Ohlédnutí za ročníkem Hondy a statistiky

Honda Cup 2017 byl zajímavý tím, že se bojovalo o tituly do posledního závodu, ba do posledního segmentu.
Jarda Reček vyhrál Hondu po 6 letech, po kralování T. Marka 2012-15 a J. Cihláře 2016 a má aktuálně 6 titulů.

Pořadí vítězů :

6x Jarda Reček - SRC Jihlava - 2017, 2007-11
4x.Tomáš Marek - SCRC Pardubice - 2012-15
2x Pavel Heřman - AMDK Plzeň - 2005-6
1x Zdeněk Chleborád - SRC Nová Paka? - 2003
1x Radek Pavliš - SRC Strakonice - 2004
1x Jirka Cihlář - AMC Vítkov -2017

Mezi žáky vyhrál Honza Gotthardt a je to jeho první titul.

Pořadí žákovských vítězů (evidováno od roku 2005):

3x Roman Klapka - SRC Zlín - 2014-16
2x Jakub Schimmer - AMDK Plzeň - 2005-6
2x David Voltner - SRC Zlín - 2007-8
2x David Sedlařík - AMC Vítkov - 2009-10
1x Alena Rečková - SRC Jihlava - 2011
1x Standa Mechl - SRC Zlín - 2012
1x Lukáš Raus - AMC Vítkov - 2013
1x Jan Gotthardt - AMDK Plzeň - 2017

(2003 byl zřejmě nejlepší žák Míra Vadlejch, 2004 nevím, Jan Bubník, Radek Petržílka? možná už byli junioři. pamětníci si třeba vzpomenou, výsledky 2004 )

Nejlepší umístění žáka v celkovém pořadí :

9. místo Roman Klapka 2017
11. místo David Voltner 2008
11. místo David Sedlařík 2009
11. místo Roman Klapka 2016
11. místo Míra Vadlejch 2003
13. místo Roman Klapka 2015
14. místo Jakub Schimmer  2006

Nejlepší výsledky žáků v jednotlivých závodech :

1. místo David Voltner, Bítouchov 2008
2. místo David Sedlařík, Plzeň 2009
3. místo Radek Souček, Jihlava 2009
3. místo Jan Gotthardt, Plzeň 2017
4. místo Roman Klapka, Plzeň 2016
4. místo Roman Klapka, N.Paka 2017
4. místo Roman Klapka, Plzeň 2017
5. místo Roman Klapka, Plzeň 2015
5. místo Jan Gotthardt, Plzeň 2014
6. místo Patrik Hájek. Praha 2009
6. místo Roman Klapka, Luštěnice 2015
6. místo Roman Klapka, Vídeň 2016
7. místo Alenka Rečková, Plzeň 2013
7. místo Ota Pačes jun., Bítouchov 2009
7. místo  David Voltner, Děčín 2009
7. místo  Erik Kimmel, Zlín 2005
7. místo  Roman Brádle, N.Paka 2005
7. místo Míra Vadlejch, N.Paka 2003
7. místo Adam Beran, Brno 2017
8. místo Alenka Rečková, Plzeň 2011
8. místo David Voltner, N.Paka 2009
8. místo David Voltner, Plzeň 2007
8. místo Míra Vadlejch, Brno 2003
8. místo Míra Vadlejch, Jablonné 2003
8. místo Lukáš Raus, Strakonice 2013
8. místo Roman Klapka, Klokočov 2017
9. místo Roman Klapka, Brno 2015
9. místo Roman Klapka, Vídeň 2015
9. místo Roman Klapka, Klokočov 2016
9. místo Roman Klapka, N.Paka 2016
9. místo Roman Klapka, Pardubice 2016
9. místo David Sedlařík, Bítouchov 2009
9. místo David Sedlařík, Brno 2010
9. místo  Standa Mechl, Plzeň 2012


Žádné komentáře:

Okomentovat